Fotowoltaika

Fotowoltaika

Instalacja fotowoltaiczna to doskonała inwestycja, która gwarantuje oszczędność, a przede wszystkim przynosi realne zyski. Inwestycja zwraca się bardzo szybko, dba o nasze środowisko oraz posiada wieloletnią gwarancję żywotności. Fotowoltaika to czysta energia, prosta kalkulacja przychodów, trwałość i innowacyjność, a przede wszystkim bezpieczna lokata kapitału.

Fotowoltaika zajmuje się pozyskiwaniem energii elektrycznej z odnawialnych źródeł. Promienie światła słonecznego jest przetwarzane na prąd poprzez wykorzystanie zjawiska fotowoltaicznego.

Energia słoneczna jest jednym z najpotężniejszych źródeł energii. Fotowoltaika umożliwia absorpcję promieniowania słonecznego oraz zamianę części tej energii na energię elektryczną. Istotny jest fakt, że zestaw fotowoltaiczny nie potrzebuje jasnego światła, aby działać, gdyż produkuje on energię także w pochmurne dni.

rzut
zdjecie
Nasza firma oferuje wykonanie instalacji fotowoltaicznej w skład której wchodzą:

  • najwyższej jakości panele fotowoltaiczne,
  • falowniki i mikrofalowniki,
  • osprzęt montażowy,
  • projekt, montaż i serwis instalacji fotowoltaicznej,
  • finansowanie inwestycji,
  • przygotowanie dokumentacji niezbędnej do uzyskania dofinansowania lub dotacji,
  • zgłoszenie instalacji fotowoltaicznej do zakładu energetycznego.

Jeżeli chcecie Państwo produkować własną energię elektryczną lub po prostu płacić mniej za prąd pomyślcie o instalacji fotowoltaicznej od SERVICE 4U! Pomożemy Wam na każdym etapie inwestycji. Zapewniamy Państwu pełen profesjonalizm, najwyższą jakość usług, dokładność oraz dostosowanie do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Oferujemy indywidualny dobór rozwiązania na podstawie bezpłatnego audytu fotowoltaicznego nieruchomości i analizy zapotrzebowania na energię elektryczną. Nowoczesne aplikacje monitorują pracę paneli fotowoltaicznych, dzięki temu nasi Klienci na bieżąco mają możliwość podglądu ilości wyprodukowanej energii.

Nasza firma SERVICE 4U w swojej ofercie posiada możliwość udzielenia kredytu z niskim oprocentowaniem, którego rata będzie porównywalna do Państwa obecnych rachunków za prąd. Warto zainteresować się również opcją ulgi podatkowej do 53 000 złotych na fotowoltaikę dla osób fizycznych. Dodatkowo korzystając z programu rządowego „Mój Prąd” otrzymują Państwo 5000 złotych dopłaty do fotowoltaiki. To wspaniała okazja! Sprawdź rozwiązania, jakie przygotowaliśmy dla naszych Klientów i korzystaj z energii najlepszej pod słońcem!