Instalacje elektryczne – tradycyjne i inteligentne

Instalacje elektryczne

Instalacja elektryczna stanowi niezwykle ważny element każdego budynku. Bez jej prawidłowego działania niemożliwe byłoby korzystanie z oświetlenia i sprzętów domowych. Jednak dostęp do energii elektrycznej to nie wszystko. Dobrze zaprojektowany i wykonany system musi zapewniać także bezpieczeństwo jego użytkownikom. Obowiązkiem osoby, która układa instalację elektryczną, jest zatem zadbanie o to, by w jej składzie znalazły się urządzenia odłączające zasilanie w przypadku upływu prądu, zwarcia czy przeciążenia.

Obecnie instalacje elektryczne mogą przybierać wiele różnych form. Niektóre z nich są wykonywane w sposób tradycyjny – ich celem jest przede wszystkim zapewnienie zasilania źródłom światła oraz sprzętom domowym, takim jak urządzenia RTV i AGD. Inne, którymi także zajmują się specjaliści z SERVICE 4U, obejmują systemy tak zwanych domów inteligentnych. Ich działanie ma na celu obniżenie kosztów eksploatacyjnych, a także zapewnienie mieszkańcom maksymalnej wygody korzystania z budynku, między innymi poprzez zdalne sterowanie jego poszczególnymi funkcjami.

rzut

Wykonywanie instalacji elektrycznych – oferta

Instalacje elektryczne

Firma SERVICE 4U z Chojnic zajmuje się świadczeniem usług elektrycznych: montażem, naprawą, serwisem instalacji elektrycznych, a także podłączaniem sprzętów RTV i AGD, wymianą gniazdek, włączników, punktów oświetleniowych oraz serwisem oświetlenia zewnętrznego – parkowego i ulicznego.

Kompleksowo wykonujemy elektroinstalacje tradycyjne oraz inteligentne w budynkach nowo powstałych, a także modernizujemy i wymieniamy instalacje elektryczne w domach i firmach remontowanych.

Instalacje elektryczne w domu czy w firmie wpływają na komfort i bezpieczeństwo ich użytkowania, dlatego stan techniczny instalacji ma ogromne znaczenie. Regularna konserwacja instalacji elektrycznej pozwala ograniczyć do minimum ryzyko wystąpienia niebezpiecznych awarii.

W ramach prowadzonych działań sprawdzane są rozdzielnice administracyjne, kontrolowane jest oświetlenie i zasilanie awaryjne, usuwane są zniszczone elementy, uzupełniane brakujące źródła światła. Konserwacja techniczna budynków pozwala istotnie podnieść w Państwa domu poziom bezpieczeństwa.

Działania zawsze dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klienta, aby spełniały Jego oczekiwania. Pomagamy w wyborze osprzętu elektrycznego, a w wykonywanych przez nas instalacjach stosujemy tylko sprawdzone rozwiązania. Realizując zlecenia, firma SERVICE 4U wykorzystuje tylko produkty renomowanych polskich i zagranicznych firm. Stawiamy na skuteczność, niezawodność, sumienność i profesjonalizm.

Inteligentna instalacja elektryczna jest przyszłością, wychodząc temu naprzeciw wykonujemy też automatykę budynkową oraz instalacje inteligentne przewodowe i bezprzewodowe.