Inteligentne domy

Inteligentny dom

Inteligentny dom to wspaniała inwestycja, która podniesie bezpieczeństwo w Państwa domu, umożliwi monitorowanie tego, co dzieje się pod Waszą nieobecność oraz pozwoli zminimalizować koszty związane z awariami, włamaniem lub kradzieżą. Dzięki temu systemowi kontrolujecie Państwo wszystkie urządzenia w Waszym domu, od oświetlenia, przez rolety, po wentylację i ogrzewanie. Macie możliwość sterowania urządzeniami domowymi z każdego miejsca w budynku i poza nim.

Inteligentny dom to zbiór popularnych i powszechnie znanych urządzeń, połączonych w jeden zintegrowany system, który zarządza budynkiem. Dzięki informacjom pochodzącym z wielu czujników automatyki budynkowej system inteligentnego domu potrafi odpowiednio reagować na zmiany środowiska wewnątrz i na zewnątrz. Instalacja inteligentna pozwala nam na zarządzanie niemal wszystkimi urządzeniami w domu za pomocą laptopa, telefonu komórkowego czy tableta.

rzut

Nasza firma SERVICE 4U oferuje instalowanie systemu automatyki budynkowej, która jest zupełnie niewidoczna. Aby zamontować nasz system inteligentnego domu nie jest wymagany remont instalacji elektrycznej. Finalna liczba podłączonych instalacji zależy tylko od Państwa, a funkcjonalność proponowanych przez nas systemów kończy się tam, gdzie kończy się Wasza wyobraźnia.

Funkcjonalność inteligentnego domu obejmuje:

  • sterowanie ogrzewaniem, wentylacją i klimatyzacją,
  • sterowanie oświetleniem,
  • sterowanie alarmem, monitoringiem i domofonem,
  • sterowanie roletami, markizami, żaluzjami.

Sterowanie Państwa domem działa wszędzie tam, gdzie posiadacie dostęp do internetu. Mogą Państwo zarządzać własnym domem z najodleglejszych zakątków świata. Wyjeżdżając na wakacje, jednym ruchem palca można zmienić harmonogramy temperatur i wentylacji, pozamykać rolety, uzbroić system alarmowy. Pomagają w tym między innymi moduły roletowe. Podczas Państwa nieobecności wentylacja pracuje tylko w stopniu, który jest niezbędny. Dzięki naszemu systemowi macie Państwo możliwość symulacji Waszej obecności w domu poprzez włączenie oświetlania, czy uruchomienie zraszacza, który jednocześnie odstraszy nieproszonego gościa i zapewni odpowiednie  nawodnienie Waszego trawnika.

Nic nie zastąpi Państwu komfortu i bezpieczeństwa, jakie zyskacie korzystając z inteligentnych rozwiązań dostarczanych przez SERVICE 4U.