Domy inteligentne – maksymalny komfort i oszczędność

Inteligentny dom

Inteligentny dom to niezwykle korzystna inwestycja, która podniesie bezpieczeństwo w Twoim domu, umożliwi monitorowanie tego, co dzieje się pod Twoją nieobecność oraz pozwoli zminimalizować koszty związane z awariami, włamaniem lub kradzieżą. Przede wszystkim jednak, inteligentny dom stanowi synonim komfortu. Możesz zdalnie zarządzać działaniem poszczególnych urządzeń i systemów, dzięki czemu podnosisz jakość swojego życia i sprawiasz, że funkcjonowanie sprzętów domowych będzie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Za pomocą systemu kontrolujesz wszystkie urządzenia w domu – od oświetlenia, przez rolety, po wentylację i ogrzewanie. Masz możliwość sterowania wyposażeniem z każdego miejsca w budynku i poza nim.

Inteligentny dom to zbiór popularnych i powszechnie znanych urządzeń, połączonych w jeden zintegrowany system, który zarządza budynkiem. Dzięki informacjom pochodzącym z wielu czujników automatyki budynkowej system inteligentnego domu potrafi odpowiednio reagować na zmiany środowiska wewnątrz i na zewnątrz. Instalacja inteligentna pozwala nam na zarządzanie niemal wszystkimi urządzeniami w domu za pomocą laptopa, telefonu komórkowego czy tabletu.

rzut

Montaż systemów domów inteligentnych w Chojnicach

Firma SERVICE 4U oferuje instalowanie systemu automatyki budynkowej, która jest zupełnie niewidoczna. Aby zamontować nasz system inteligentnego domu nie jest wymagany remont instalacji elektrycznej. Finalna liczba podłączonych instalacji zależy tylko od Twoich potrzeb i upodobań.

Funkcjonalność inteligentnego domu obejmuje:

  • sterowanie ogrzewaniem, wentylacją i klimatyzacją,
  • sterowanie oświetleniem,
  • sterowanie alarmem, monitoringiem i domofonem,
  • sterowanie roletami, markizami, żaluzjami.

Sterowanie domem działa wszędzie tam, gdzie jest dostęp do internetu. Możesz zarządzać budynkiem z najodleglejszych zakątków świata. Wyjeżdżając na wakacje, jednym ruchem palca można zmienić harmonogramy temperatur i wentylacji, pozamykać rolety, uzbroić system alarmowy. Pomagają w tym między innymi moduły roletowe. Podczas nieobecności domowników wentylacja pracuje tylko w stopniu, który jest niezbędny. Dzięki naszemu systemowi masz możliwość symulacji obecności w domu poprzez włączenie oświetlania, czy uruchomienie zraszacza, który jednocześnie odstraszy nieproszonego gościa i zapewni odpowiednie  nawodnienie Waszego trawnika.

Jeśli chcesz zlecić montaż instalacji domu inteligentnego, wybierz wykonawców, którzy nie tylko zadbają o jego prawidłowe wykonania, ale zapewnią także serwis instalacji elektrycznej. Korzystając z naszych usług, możesz na to liczyć. W razi jakichkolwiek nieprawidłowości, pomożemy Ci uporać się z nimi tak szybko, jak to możliwe. Dzięki temu zyskujesz pewność, że Twoja instalacja jest pod dobrą opieką.

Nic nie zastąpi komfortu i bezpieczeństwa, jakie zyskasz, korzystając z inteligentnych rozwiązań dostarczanych przez SERVICE 4U.