Maty grzewcze – nowatorskie rozwiązanie dla domu

Maty grzewcze na podczerwień to interesująca alternatywa dla tradycyjnego ogrzewania podłogowego. Dlaczego warto wybrać takie rozwiązanie? Przede wszystkim dlatego, że maty grzewcze mają długą żywotność i cechują się bezpieczną, bezawaryjną pracą. To oznacza, że są bezobsługowe – nie musisz martwić się o ich konserwację i serwis instalacji.

Maty grzewcze mają formę bardzo cienkiego przewodu osadzonego na siatce z włókna szklanego. Dzięki niewielkiej grubości, maty grzewcze pod panele będą idealnym rozwiązaniem, ponieważ nie będą powodowały podniesienia poziomu podłogi. Takie rozwiązanie można stosować w wielu pomieszczeniach – w pokojach, przedpokojach, kuchniach, a także jako ogrzewanie do łazienki. Maty grzewcze są uniwersalne i łatwe w montażu. W przeciwieństwie do tradycyjnego ogrzewania podłogowego nie ma przeciwwskazań, by montować je na gotowych podłogach w ramach ich modernizacji.

Jeśli planujesz zlecić montaż mat grzewczych lub chcesz uzyskać więcej informacji na ich temat, zachęcamy do skontaktowania się z firmą SERVICE 4U. Specjalizujemy się w nowoczesnych rozwiązaniach do domów mieszkalnych i budynków użytkowych.