Elektryk Chojnice – firma SERVICE 4U

O nas

Zespół firmy SERVICE 4U tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży odnawialnych źródeł energii, specjaliści automatyki i elektrotechniki oraz wykwalifikowani elektrycy. Jesteśmy grupą pasjonatów, dla których bardzo ważna jest ekologia, dlatego wszystkie nasze usługi i produkty są powiązane z ochroną środowiska oraz szeroko pojętym ograniczeniem negatywnego wpływu na przyrodę. Nasi pracownicy wykonali już setki instalacji paneli fotowoltaicznych oraz zamontowali niewiele mniej systemów domów typu inteligentnego.

Dbałość o środowisko naturalne jest obecnie bardzo silnym trendem, dlatego wielu użytkowników szuka rozwiązań, które są ekologiczne, czyli zużywają jak najmniej paliwa, a także generują niewielką ilość spalin i odpadów. Jako elektrycy, którzy na bieżąco śledzą nowoczesne rozwiązania, jesteśmy w stanie doradzić, jakie systemy sprawdzą się najlepiej w konkretnych sytuacjach.

rzut
zdjecie

Każdy budynek jest nieco inny, różnią się także potrzeby jego użytkowników. Rolą specjalisty jest zatem zaproponowanie takich rozwiązań, które będą z jednej strony komfortowe dla mieszkańców, a z drugiej pozwolą uzyskać oszczędności.

Jeśli szukasz elektryków w okolicach Chojnic, którzy cechują się nowatorskim podejściem do zagadnienia instalacji domowych, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Znajdziesz wśród nich wiele ciekawych propozycji, które można dopasować do określonych potrzeb.

Gwarantujemy najwyższej jakości  usługi, skuteczność, profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, biznesowych, rolników, jak i do osób zainteresowanych inwestycją związaną z komercyjnymi farmami fotowoltaicznymi. Zapewniamy fachową pomoc dla każdego Klienta, a nowoczesny i sprawdzony sprzęt umożliwia nam błyskawiczną i skuteczną realizację zleceń.

 

Systemy elektryczne – nowoczesność i ekologia

SERVICE 4U to dynamicznie rozwijająca się firma, gwarantująca korzystne ceny na lokalnym rynku, wysoką jakość świadczonych usług, fachowe doradztwo oraz niezbędną pomoc. Wciąż staramy się uzupełniać naszą wiedzę, aby być na bieżąco zarówno z nowościami technologicznymi jak i możliwymi dofinansowaniami. W ofercie przygotowaliśmy wiele atrakcyjnych opcji, idealnie dopasowanych do potrzeb klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Nasza firma do każdego projektu podchodzi profesjonalnie, z pełnym zrozumieniem oczekiwań Klienta.

Zapewniamy kompleksową obsługę:

 • bezpłatny audyt,
 • doradztwo i wycenę instalacji,
 • sprzedaż zestawów systemów fotowoltaicznych, elementów składowych automatyki budynkowej, instalacji elektrycznych oraz mat i folii grzewczych,
 • montaż zakupionych zestawów i systemów,
 • serwis i konfigurację,
 • pomoc w uzyskaniu finansowania, dopłat oraz dotacji,
 • korzystne warunki cenowe.

Misją firmy jest zapewnianie klientom nowoczesnych rozwiązań, które sprawdzą się w ich domach, biurach, instytucjach użyteczności publicznej i nie tylko. Naszym głównym celem jest optymalizacja kosztów energii elektrycznej w budynkach różnego typu, poprzez profesjonalne doradztwo oraz kompleksową obsługę w tym zakresie. Naszym największym atutem jest szeroki wachlarz produktów i rozwiązań prowadzących do zmniejszenia kosztów związanych z energią elektryczną.

Nowoczesne rozwiązania techniczne

Chcąc sprostać oczekiwaniom naszych klientów, nieustannie się rozwijamy i chętnie sięgamy po różnorodne nowinki techniczne. Dzięki temu klienci mogą mieć pewność, że znajdą u nas szeroką gamę nowoczesnych rozwiązań, wśród których dostępne systemy dostosowane do ich indywidualnych potrzeb. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz modernizacji, montażu lub serwisu instalacji elektrycznej, założenia automatyki budynkowej, ogrzewania podłogowego czy innych, nowoczesnych rozwiązań, serdecznie zachęcamy do współpracy.

Rozbudowana oferta

Ofertę skomponowaliśmy w taki sposób, by zawierała szeroką gamę usług. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić klientom rozwiania, których potrzebują. Jesteśmy w stanie zaoferować:

 • montaż oraz serwis instalacji elektrycznych,
 • doradztwo energetyczne w zakresie fotowoltaiki (dobór oraz sprzedaż wraz z montażem odpowiedniej instalacji fotowoltaicznej dopasowanej do rzeczywistego zapotrzebowania na energię elektryczną),
 • sprzedaż, montaż, serwis automatyki budynkowej FIBARO, SONOFF,
 • sprzedaż, montaż, serwis systemu ogrzewania podłogowego TERMOFOL,
 • poszukujemy gruntów pod budowę wielkopowierzchniowych farm fotowoltaicznych.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Nasza siedziba znajduje się w Chojnicach. Usługi świadczymy nie tylko na terenie miasta, ale także w jego okolicach. Zatrudniamy pracowników, którzy bardzo chętnie dzielą się swoją fachową wiedzą oraz pomagają w doborze nowoczesnych rozwiązań. Właśnie dlatego, jeśli chcesz zdecydować się na nowoczesne rozwiązania dla swojego domu, siedziby firmy lub innego obiektu, serdecznie zapraszamy do kontaktu.