Folia grzewcza – alternatywny sposób ogrzewania

Folie grzewcze TERMOFOL

Tradycyjne ogrzewanie konwekcyjne oparte na kaloryferach, instalacji hydraulicznej lub piecach wydaje się być coraz mniej efektywne w stosunku do technologii obecnej na współczesnym rynku. Ogrzewanie płaszczyznowe oparte na foliach grzewczych okazuje się być niezawodne i tańsze w eksploatacji i w montażu.

Folie grzewcze pod panele stanowią jeden z rodzajów elektrycznego ogrzewania podłogowego. Cechują się dużą wydajnością oraz niższymi kosztami eksploatacyjnymi w porównaniu do tradycyjnego systemu grzewczego układanego pod płytkami czy deskami. Folie do układania na podłogach, sufitach i ścianach działają na takiej samej zasadzie, jak ogrzewanie na podczerwień. Stanowią rodzaj węglowej grzałki wyposażonej w grafit, która wytwarza promieniowanie infrared.

rzut

Czym ten system różni się elektrycznego ogrzewania podłogowego w standardowej formie? Przede wszystkim tym, że ciepło podczerwieni w pierwszej kolejności wnika w przedmioty będące w zasięgu jego promieniowania, a te następnie oddają je do otoczenia. To sprawia, że instalacja działa bardzo wydajnie i pozwala pozyskać spore oszczędności. Zastawiasz się nad zakupem podłogowej folii grzewczej? Skorzystaj ze wsparcia fachowców z SERVICE 4U. Zajmujemy się profesjonalnym montażem folii grzewczej w Chojnicach i ich okolicy.

zdjecie

Montaż folii grzewczych – profesjonalne usługi

Warto podkreślić, że folie grzewcze to dużo łatwiejsze i tańsze rozwiązanie w porównaniu do tradycyjnego ogrzewania podłogowego, które można stosować zarówno na etapie budowy jak i w istniejących już od lat obiektach. Idealnie nadaje się, jako ogrzewanie powierzchniowe ze szczególnym uwzględnieniem właśnie ogrzewania podłogowego, sufitowego oraz ściennego. Jakość wykonania w połączeniu z szeroką funkcjonalnością folii grzewczej sprawia, iż jest niezastąpiona w swojej dziedzinie, natomiast system grzewczy TERMOFOL jest bezawaryjny, co SERVIVE 4U potwierdza 25-letnią gwarancją.

 

Nasza firma oferuje montaż folii oraz mat grzewczych jak i promienników podczerwieni TERMOFOL. Zapewniamy doradztwo, wycenę oraz szybkie terminy realizacji, jednocześnie gwarantujemy najwyższej jakości usługi, skuteczność, profesjonalizm oraz indywidualne podejście do Twoich potrzeb. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat ogrzewania na podczerwień? Skontaktuj się z nami. Chętnie dobierzemy dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie.