Ogrzewanie elektryczne

Folie grzewcze Red Snake

Tradycyjne ogrzewanie konwekcyjne oparte na kaloryferach, instalacji hydraulicznej lub piecach wydaje się być coraz mniej efektywne w stosunku do technologii obecnej na współczesnym rynku. Ogrzewanie płaszczyznowe oparte na foliach grzewczych okazuje się być niezawodne i tańsze w eksploatacji i w montażu.

Firma SERVICE 4U zajmuje się montażem folii grzewczych Red Snake. System grzewczy Red Snake to cienka folia (0,45 mm), której elementem grzejnym jest tkanina składająca się z mieszaniny włókien węglowych z pastą karbonu. Folie Red Snake zapewniają niemal 100% sprawności i dlatego można je montować jako podstawowe źródło ogrzewania, również jako dogrzewanie punktowe (na fragmencie podłogi, pod wykładziną lub dywanem). Ogrzewanie wymienia ciepło w pierwszej kolejności z przegrodami budowlanymi, a dopiero one ogrzewają powietrze, co powoduje, że temperatura ścian i powietrza jest jednakowa, dlatego jest to optymalne rozwiązanie dla naszego komfortu, zdrowia i kosztów eksploatacji.

rzut
zdjecie

Warto podkreślić, że folie grzewcze to dużo łatwiejsze i tańsze rozwiązanie w porównaniu do tradycyjnego ogrzewania podłogowego, które można stosować zarówno na etapie budowy jak i w istniejących już od lat obiektach. Idealnie nadaje się, jako ogrzewanie powierzchniowe ze szczególnym uwzględnieniem właśnie ogrzewania podłogowego, sufitowego oraz ściennego. Jakość wykonania w połączeniu z szeroką funkcjonalnością folii grzewczej sprawia, iż jest niezastąpiona w swojej dziedzinie, natomiast system grzewczy Red Snake jest bezawaryjny, co SERVIVE 4U potwierdza 25-letnią gwarancją.

Nasza firma oferuje montaż folii grzewczych Red Snake. Czasowo jest to szybkie do wykonania zlecenie, gdyż instalacja folii w 30 metrowym salonie naszej ekipie zajmuje około 3h. Zapewniamy doradztwo, wycenę oraz szybkie terminy realizacji, jednocześnie gwarantujemy najwyższej jakości  usługi, skuteczność, profesjonalizm oraz indywidualne podejście do Państwa potrzeb.